Yhteystiedot

Biotus Oy, Tiilenlyöjänkatu 5, 30100 Forssa

Biotuksen Närpiön toimipiste: Simhallsvägen 5, 64200 Närpes

Olemme tavoitettavissa maanantaista perjantaihin klo 8-16.

Sähköposteihin, tekstiviesteihin sekä Whatsapp-viesteihin pyrimme vastaamaan mahdollisimman pikaisesti (toimistoaikojen puitteissa ma-pe klo 8-16).

AMMATTIVILJELIJÄT

Kasvi- ja kasvuhuonetuotanto

Metsäferomonit

Heini Koskula

040 570 3536

heini.koskula@biotus.fi

Kasvihuonetuotanto (betjäning på svenska) / Närpiö

Esa Palmujoki

050 329 9659

esa.palmujoki@biotus.fi

Marjat; avomaa- ja tunnelituotanto

Wilhelmiina Kallio

044 7829904

wilhelmiina.kallio@biotus.fi

Hedelmä- ja   avomaavihannestuotanto

Irene Karlstedt

050 4646302

irene.karlstedt@biotus.fi

PUUTARHAHARRASTAJAT, PUUTARHAMYYMÄLÄT JA VIHERSISUSTUS

Amanda Tulander

044 4939674​

amanda.tulander@biotus.fi

LASKUTUS JA RESKONTRA

Jenni Helle

044 4939674

jenni.helle@biotus.fi

Katrianna Leino

(Äitiyslomalla)

katrianna.leino@biotus.fi

TUOTANTO JA TUOTEKEHITYS

OSTOT

TOIMITUSJOHTAJA

TUOTANTOAPULAINEN

Mirja Aate

Yhteystiedot

BIOTUS OY

Tiilenlyöjänkatu 5
30100 FORSSA

Ammattiviljelijät:
Puh. 040 5703536
info(at)biotus.fi

Kotipuutarhurit (TarhurinApu):
050 309 0810
neuvonta(at)tarhurinapu.fi

Biotus Oy:n sivuston teksti ja kuvat
© Biotus Oy / valokuvaajat

Y-tunnus 1840555-9

Pääsääntöisesti olemme tavoitettavissa

maanantaista perjantaihin klo 8-16