Yhteystiedot

Biotus Oy, Tiilenlyöjänkatu 5, 30100 Forssa

Biotuksen Närpiön toimipiste: Simhallsvägen 5, 64200 Närpes

Vastaamme puheluihin aina paikalla ollessamme. Pääsääntöisesti olemme tavoitettavissa maanantaista perjantaihin klo 8-16.

Sähköposteihin, tekstiviesteihin sekä Whatsapp-viesteihin pyrimme vastaamaan mahdollisimman pikaisesti (toimistoaikojen puitteissa ma-pe klo 8-16).

AMMATTIVILJELIJÄT

Heini Koskula

Markkinointi ja neuvonta (kasvihuone)

040 570 3536

heini.koskula@biotus.fi

Wilhelmiina Kallio

Neuvonta (Avomaa, marjat ja vihannekset)

044 7829904

wilhelmiina.kallio@biotus.fi

Esa Palmujoki

Rådgivning och marknadsföring

050 329 9659

esa.palmujoki@biotus.fi

PUUTARHAHARRASTAJAT

Katrianna Leino

Kotipuutarhurit, tuotanto ja nettisivut

050 309 0810

katrianna.leino@biotus.fi

Annaliina Hietanen

Tuotanto, laatutarkkailu ja kotipuutarhurit

050 309 0810

annaliina.hietanen@biotus.fi

TUOTANTO JA NEUVONTA (AMMATTIVILJELIJÄT)

Marika Linnamäki

Tuotanto ja neuvonta (kasvihuone)

050 313 8368

marika.linnamäki@biotus.fi

Heli Horppu

Tutkimus, neuvonta ja tuotanto

045 153 5415

heli.horppu@biotus.fi

Sari Juvonen

Tuotanto ja mansikkapunkkianalyysit

(03) 438 3195

sari.juvonen@biotus.fi

Minna Pajunen

Tuotanto

(03) 438 3195

minna.pajunen@biotus.fi

Satu Kilpinen

Tuotanto

(03) 438 3195

satu.kilpinen@biotus.fi

Mirja Aate

Tuotantoapulainen

LASKUTUS JA RESKONTRA

Amanda Tulander

Laskutus ja reskontra

(03) 438 3195

amanda.tulander@biotus.fi

Jenni Helle

Laskutus ja reskontra (vanhempainvapaalla)

(03) 438 3195

jenni.helle@biotus.fi

Jan Hulshof

Toimitusjohtaja

040 571 8322

jan.hulshof@biotus.fi

Yhteystiedot

BIOTUS OY

Tiilenlyöjänkatu 5
30100 FORSSA

Kotipuutarhurit (TarhurinApu)
050 309 0810

neuvonta(at)tarhurinapu.fi

Biotus Oy:n sivuston teksti ja kuvat
© Biotus Oy / valokuvaajat

Y-tunnus 1840555-9

Pääsääntöisesti olemme tavoitettavissa

maanantaista perjantaihin klo 8-16